Wakacyjny kurs rysunku Pomysł na artystyczne lato !

Wakacyjny kurs rysunku -Nauczysz się dużo i szybko. Rano rysujesz a po południu korzystasz z atrakcji miasta.

Lub zostajesz dłużej na darmowych dodatkach. Warto spróbować czy rysunek to jest to co cię kręci.

Wakacyjny kurs rysunku - spróbuj twórczości.

Wakacyjny kurs rysunku  – W Lipcu i Sierpniu. Jeżeli w ciągu roku szkolnego brakuje Ci czasu zdecyduje się naukę rysunku w wakacje. Rano aktywnie spędzisz czas a po południu możesz oddać się uciechom lata. Nikt nie będzie Ci smęcił nad głową, tracisz czas na telefonie. Co więcej, jeżeli twórczość cię porwie, możesz kontynuować kurs w roku szkolnym. Wakacyjny kurs rysunku to doskonałe rozwiązanie jeżeli Twoim problemem jest brak czasu.

Wakacyjny kurs rysunku - info w pigułce

W jakich miesiącach : Lipiec i Sierpień

Godziny: 10.00-14.00

W jakie dni : od Poniedziałku do Soboty włącznie

Kiedy start : w każdy poniedziałek

Ptrzebujesz więcej informacji : 501-32-00-45

lub pisz: pracownia@domin.pl

Przynajmniej 4 powody dla których warto przyjść do nas :

Najlepsza lokalizacja - masz idealny dojazd !

Jesteśmy dokładnie w Centrum. W Warszawie Wakacyjny kurs rysunku odbywa się na ul. Chmielnej 98. Przy samym Dworcu Centralnym. Na tej stronie możesz też zapisać się do innych miast : Poznań, Radom, Gdańsk, Łódź, Kraków, Katowice, Lublin, Wrocław. W każdym z tych miejsc masz doskonały dojazd. Dbaliśmy o to żeby było dla Ciebie wygodnie i komfortowo.

Korzystasz z programu kształtowanego ćwierć wieku !

Wakacyjny kurs rysunku w Dominku (Dominie) to najwyższa marka. Istniejemy od 1994 roku. Przez ten cały czas nasz program ulegał obróbce aż do teraz kiedy to po ćwierć wieku jest naprawdę skuteczny. Nauczysz się rysować i to szybko.

Korona plenerów - nikt nie robi czegoś podobnego

Jesteśmy w najpiękniejszych miastach Polski. Jeżeli masz ochotę poplenerować z nami to możesz to robić przez całe wakacje. Każda filia organizuje w innym tygodniu plener w najfajniejszych zakątkach. I tak jak zaczniesz w Lublinie to potem możesz pojechać do Krakowa, stamtąd do Katowic. Na koniec przyjechać do Warszawy i rysować wśród wieżowców.

Pokoje tematyczne

A jeżeli już cię "złapało" i chcesz twórczo wykorzystać nawet popołudnia to mamy dla Ciebie pokoje tematyczne. I tak znajdziesz tam geometrię, akwarelę, rysowanie cienkopisem, papieroplastykę i masę innych. Będziesz zadowolony. 🙂

Jak już się decydujesz to zapisz się :

I tydzień

Doskonały wybór na próbę
499
399 tydzień
 • 6 dni nauki
 • 24 godzin zegarowych
 • 16,70 zł za godzinę zegarową
Na próbę

II tygodnie

Najczęściej wybierane
839
699 dwa tygodnie
 • 12 dni nauki
 • 48 godzin zegarowych
 • 14,60 zł za godzinę zegarową
 • Przerobiony materiał 1 trymestru (3 miesięcy w roku szkolnym)
 • Jeden plener gratis
Popularne

III tygodnie

Po prostu fajne 🙂
1159
999 trzy tygodnie
 • 18 dni nauki
 • 72 godzin zegarowych
 • 13,90 zł za godzinę zegarową
 • Dwa plenery gratis
 • Darmowa Korona Plenerów
Fajne 😉

IV tygodnie

Najkorzystniejsza cena
1899
1299 cztery tygodnie + 1 tydzień
 • 30 dni nauki
 • 120 godzin zegarowych
 • 10,80 zł za godzinę zegarową
 • Przerobiona ilość materiału to 7 miesięcy w roku szkolnym
 • Trzy plenery gratis
 • Darmowa Korona Plenerów
 • Najkorzystniejsza oferta na rynku
 • W cenie opłaty za cztery tygodnie dostajesz pięć tygodni
Korzystne

Dokładny opis wakacyjnego kursu rysunku

Dokładny opis wakacyjnego kursu rysunku w Pracowni Domin

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, średnio zaawansowanych, i zaawansowanych. Poziom zajęć nie jest mieszany to znaczy, że w sali początkującej są tylko osoby od podstaw. Tak samo z wyższymi poziomami zaawansowania.

Wakacyjny kurs rysunku przewidziany jest dla osób z w wieku od 12 do 65+ Dla młodzieży z klas  7 i 8 mamy specjalny program. Nie jest on mieszany z osobami starszymi.

Wakacyjny kurs rysunku obejmuje następujące zagadnienia :

 • zasady widzenia i przekładania przestrzeni na arkusz papieru
 • kompozycja (zamknięta, otwarta, statyczna, dynamiczna, odśrodkowa, dośrodkowa i inne)
 • zasady perspektywy i widzenia przestrzeni
 • rysunek z natury na podstawie ustawionych przedmiotów – zasady mierzenia
 • martwa natura – ze szczególnym uwzględnieniem wyczucia budowy i faktur materiałowych (czyli jak rysować szkło, drewno, draperie (inaczej sukno) kamień, metal)
 • rysowanie drzew iglastych i liściastych ze szczególnym podkreśleniem różnic
 • kreatywność – jak stać się osobą kreatywną
 • rysowanie krajobrazu i pejzaży
 • jak rysować architekturę w perspektywie
 • Rysunek plenerowy – zasady mierzenia, jak poradzić sobie z przełożeniem tego co się widzi w przestrzeni na płaszczyznę kartonu
  wakacyjny kurs rysunku w plenerze
  Wakacyjny kurs rysunku to również rysowanie architektury w plenerze. Rysunek ołówkiem. Autor: Piotr Banak
 • postać ludzka – poprzedzona kanonem Polikleta. Rysowanie człowieka z natury
 • I wiele innych pomniejszych działów (samochody, science fiction, ilustrowanie treści, akwarela)

Jakie cele chcemy osiągnąć?

Jakie korzyści osiągniesz ?

Jaki jest system pracy

Formularz zapisowy na wakacyjny kurs rysunku :

" Osobiście swoją przygodę z Dominem zacząłem na kursach feriowych.

Za pierwszym razem nauczyłem się podstawowych rzeczy ,które na początku nie były jakieś spektakularne ,ale z czasem zobaczyłem ile można zrobić z jednego sześcianu a drzewo niekoniecznie musi przypominać kalafior.W lato zapisałem się na kurs wakacyjny-dwa tygodnie w Gdańsku plaża,ręczniczek i codzienne co najmniej trzy godziny rysunku + tyle samo pleneru.

Po dwóch godzinach szkicu osiągasz stan nirvany, widzisz ,że innym też się udziela, słuchacie historii prowadzącego i muzyki ,którą wam puszcza.Słowem muzyka doot jest całkiem fajna ale po dłuższym słuchaniu fiziujesz.Oglądasz swoje stare prace sprzed kursu, porównujesz z ówczesnymi niby tylko dwa tygodnie ,ale różnica jest niebo a ziemia lecz patrzysz na ściany Domina i widzisz ,że można jeszcze lepiej.

Poza tym spotkałem kilka fascynujących ludzi i teraz skupie się na nich.Nasz prowadzący Kuba złoty człowiek,do rany przyłóż,pomoże,zmotywuje,poprawi walący się budynek na kartce,wyśle was na wojnę z sąsiadującą grupą ,poprowadzi wojnę podjazdową.Grupie udzielił się humor prowadzącego i szybko. Także czułem się bardzo przyjemnie na kursie.

A po kursie chodziliśmy na plenery i niby był jakiś limit ,że jeśli ktoś chodzi jeden tydzień to może pójść tylko na dwa plenery ale prowadzący zachęcali nas do chodzenia na jak największą liczbę tych zajęć i cieszyli się ,gdy widzieli naszą sporą liczbę przybyłych. "
Karol Golik
Uczestnik kursu wakacyjnego

Też tak chcesz, zapisz się na wakacyjny kurs rysunku

Customers reviews

Co jeszcze mówią o nas

Domin to nie tylko szkoła rysunku...to taka druga rodzina, która wzajemnie siebie motywuje do działania, uświadamia, że jeśli ktoś chce to może wszystko. Niesamowity klimat, niezawodni prowadzący, rysunki na ścianach, które od samego patrzenia motywują do działania! Jestem przeogromnie szczęśliwa, że mogłam/ nadal mogę uczęszczać na zajęcia:) kocham tą szkołę całym serduszkiem i każdemu polecam!!
Julia Jeziorna
Kursantka 2019
Dominowy wakacyjny kurs rysunku to świetny sposób na twórcze spędzenie czasu. Dzięki niemu nie tylko poznałam ciekawych ludzi oraz nauczyłam się podstaw rysunku. Co najważniejsze, przekonałam się, że rysunek jest moją pasją. Kurs pozwolił mi rozpocząć tę przygodę trwającą do teraz 🙂 P.S. Wojtek, dzięki za to, że tak bardzo się starasz i napędzasz ludzi do działania! 🙂
Anna Świergiel
Kursantka 2019
Wakacyjny kurs rysunku w Dominie wylądował na liście wspomnień o których kiedy myśle to się uśmiecham. Wiąże się z nim wiele pozytywnych aspektów takich jak szybki progres rysunkowy przez to, że przychodzimy codziennie czy poznawanie nowych osób. Kurs pozwala nam wypróbować cząstkę tego co daje Domin a także spędzić produktywnie wakacje. Pracownia to nie tylko zbiór osób chcących nauczyć się rysować ale też jedna wielka rodzina, która wzajemnie się wspiera i motywuje. Atmosfera panująca tam sprawia, ze po wakacjach chce się zostać na dłużej. Polecam to miejsce z całego serca ponieważ jest to wspaniała przygoda do zapamiętania na długie lata.
Wiktoria Rojewska
Kursantka 2019
W czym to miejsce jest lepsze od innych? Ten kurs nie składa się z 4 godzin tygodniowo, lecz z ciągłego popychania do stawania się lepszym oraz duuużej dawki motywacji. Oprócz nauki rysunku możesz zdobyć szereg umiejętności pokrewnych, które będą ci przydatne w przyszłości. Zaliczają się do nich umiejętności miękkie takie jak zarządzanie czasem, odpowiedzialność czy odporność psychiczna jak również te twarde- historia sztuki, umiejętność tworzenia makiet czy malarstwo. Tematy są bardzo interesujące a przede wszystkim- praktyczne. Nie było zajęć, z których nie wyszłam z bananem na twarzy oraz poczuciem zadowolenia z własnych postępów. Mogę śmiało powiedzieć, że ludzie którzy przebywają w dominie- a zwłaszcza nauczyciele są pozytywnie zakręceni i regularnie starają się służyć nam za najlepszy przykład oddania się swojej pasji. Szeroka oferta Domina sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu może rosnąć codziennie, będąc dumny z tego, do jakiej społeczności należy.
Agnieszka Dziarska
Kursantka 2019

Dołącz do tych i setek innych moich uczniów

A tu fajny przerywnik - zobacz film z naszego pleneru !

Zerknij na naszego Instagrama. Tam codziennie wrzucamy inną znakomitą pracę. Ten link który jest obok przekieruje cię na nasz profil. Ale działa tylko z telefonów komórkowych :

Co ciekawego można robić w wakacje ?

Oczywiście – wakacyjny kurs rysunku. O tym jest ta strona ale są jeszcze inne opcje które też warto rozważyć. W tym akapicie będzie o:

 • Co to są pięćdzidziesiątki
 • Korona Plenerów  – całe wakacje z pelenerami
 • Pokoje tematyczne – cały cykl dodatkowych zajęć
kursy artystyczne

Kategoria wiekowa 7-8 klasa – dawne Gimnazjum

Dla tego przedziału wiekowego mamy oddzielne grupy. To ważne, bo mieszając z dorosłymi czy choćby kandydatami na architekturę “młodsza” młodzież czuje się źle. Mamy wtedy sytuację, że dziecko w domu mówi “na kursie były stare baby” a panie są niezadowolone bo rysują z “gówniarzami”  – To wzięliśmy z autentycznych wypowiedzi. W naszej pracowni już od kilkunastu lat nie mieszamy wiekowo i zaawansowaniem. Dla 7 i 8 klas mamy specjalny kurs rysunku nazwany przez nas GIM RYS. Na tych zajęciach młodzi ludzie mają rozbudzić w sobie pasję. Co z resztą się udaje. Ale w obecnych czasach chyba najważniejszą rzeczą jest to, że nie siedzą na telefonach tylko się rozwijają. Lepiej jest zapisać dziecko i mieć pewność że w wolnym czasie zrobiło coś użytecznego niż patrzeć jak marnuje cały dzień przyklejone do smartfona.

Więcej informacji pod numerem telefonu :  501-32-00-45

rysunek architektoniczny


KURS DLA PRZYSZŁYCH ARCHITEKTÓW

W wakacje kurs rysunku zaczyna wielu przyszłych architektów. Na początku chcą tylko sprawdzić a potem już zostają. Mają czas żeby zastanowić się czy rysowanie perspektywy to jest to co chcieliby robić. Powyżej tego akapitu jest obrazek Pani Marty Świderskiej która obecnie prowadzi najlepszy kurs rysunku w Trójmieście.  Pani Marta zaczynała u nas jako zwykła licealistka a taki poziom jak na załączonym skanie osiągnęła po niespełna dwóch latach od rozpoczęcia. Rysunek przedstawia Wielki Meczet w Kordobie i jest mistrzowskim przykładem wykorzystania perspektywy. Na kursie wakacyjnym rysujemy zarówno takie prace jak i zupełne fundamenty.

 

PLENERY, KORONA PLENERÓW, PIĘĆDZIESIĄTAKI

 

W tym akapicie wyjaśnimy kwestię trzech bardzo fajnych dodatków.  Pierwszym z nich jest rysowanie w plenerze. Wyobraź sobie – ciepło – fajna architektura – zimny napój + deska z rysunkiem. Rysujemy codziennie w innym miejscu. Rozszerzeniem tej aktywności jest Korona Plenerów. Polega to na tym, że można przez całe wakacje jeździć z miasta do miasta i rysować pod okiem innego prowadzącego. To naprawdę unikalna oferta. Wiele osób robi sobie taką rundę – zaczyna w Gdańsku. Rano plener po południu plaża. Potem w Pendolino i do Warszawy a na koniec do cudownego Krakowa. A jak już jesteśmy przy Krakowie to polecamy świetny artykuł :

Jak nauczyć się rysować 

Na przykład żeby narysować taką uliczkę w Kazimierzu Dolnym :

rysunek kazimierz dolny

Właśnie tak nauczymy cię rysować. Jeżeli ten post czytasz daleko od wakacji to zapraszamy na kurs rysunku w Warszawie .   Więcej informacji uzyskasz pod tym numerem telefonu 501-32-00-45.  A teraz wspomniane wyżej :

PIĘĆDZIESIĄTAKI

To jest taki artystyczny kurs wakacyjny który trwa 50 dni. I jeżeli wytrzyma się te pięćdziesiąt dni to ma się go za darmo ! Jest przeznaczony dla osób które są bardziej zaawansowane. Rozumiemy przez to, że chodziły do nas na zajęcia lub do innej szkoły rysunku przez minimum rok. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest również zapisanie się na kurs rysunku w ciągu roku szkolnego i bycie na nim przez 10 miesięcy czyli u nas przez 3 trymestry.

A tu na koniec przykładowy rysunek po tym kursie :

rysunek flamastrem