witaj

Witaj w Dominie !

Ta strona oznacza skuteczne zapisanie się na wakacyjny kurs rysunku.  Czekaj proszę na naszą odpowiedź. Na pewno się odezwiemy.

Ta strona zawiera mnóstwo ciekawych informacji. Zaraz niżej masz do ściągnięcia pierwsza Pracę Domową. Nie jest obowiązkowa, nie będzie oceniana ani krytykowana. Możesz ją zrobić dla przyjemności. Jeszcze niżej jest film przedstawiający jak powstaje rysunek. Rysuje sam szew Pracowni Domin – Wojciech Domińczak.  A na samym końcu ciekawostka – film z naszego wyjazdu rysunkowo skupieniowego. Zobacz jaka panuje u nas atmosfera. Za nim jest opinia jaką wystawił nam jeden z uczestników.

Dołącz też proszę do naszych wewnętrznych grup. Takich jak np. 40 days in a row gdzie publikujemy codziennie inne zadanie. Oczywiście dla ochotników.

Lekcja rysunku nr.0 czyli pre-lekcja 1

Przygotowaliśmy dla Ciebie lekcję w formacie PDF. To jest taka pierwsza lekcja zanim zaczniesz kurs stacjonarny. To jest też Praca Domowa. Ale nie taka którą musisz zrobić. Zrób ją jak będziesz mieć na to ochotę. Po kliknięciu w link otworzy Ci się PDF. W prawym górnym rogu będzie opcja ściągnięcia go sobie na dysk.

 

Jak narysować szklankę z wodą
Pobierz darmowego PDF-a z lekcją krok po kroku. I narysuj to!
Ściągnij PDF z Pre Lekcją 1

Zobacz nasz kanał na You Tubie

Zobacz jak rysuje szef Domina – Wojciech Domińczak.

Tutaj krok po kroku zdradza tajniki rysowania cienkopisem. A efekt końcowy powala. Fajne jest też jedno zdanie w środku filmu. Warto doczekać.

Fan Page Domina - zobacz Rysunek Tygodnia

Obejrzyj i polub nasz Fan Page – co Tydzień umieszczamy tam Rysunek Tygodnia. Zazwyczaj jest świetny. Duża dawka inspiracji.

Obserwuj nasz kanał na Instagramie

Dlaczego warto to robić ?

To tu pojawiają się nasze najlepsze prace. Są olbrzymią inspiracją.

Poniższy link działa tylko z telefonów. Jeżeli chcesz wejść z komputera to wpisz w IG :

domin_nauka_rysunku

10 ciekawych artykułów i podstron

Previous slide
Next slide

" Jestem bardzo wdzięczna szczególnie za pierwsze trymestry, na których była geometria. Wprawdzie na początku sądziłam, że wszystko jest bardzo powoli tłumaczone i większość z "podstaw" znałam, aczkolwiek potem byłam mile zaskoczona, ponieważ nauczyliście mnie naprawdę ciekawego spojrzenia na rysunek, mam na myśli wyczucie przestrzeni i konstruowania wszystkiego.
Samemu ciężko jest nawet znaleźć jakiekolwiek materiały na ten temat,a tu wszystko było. Również odkryłam w sobie wielką miłość do rysowania geometrii. Naprawdę to uwielbiam. Podoba mi się także ogrom możliwości i energii które daje pracownia każdemu kto jest pracowity. Naprawdę serdecznie dziękuję za wszystko. Wiele się tu nauczyłam."

Zobacz jaka jest u nas atmosfera 🙂

Zobacz gdzie będą zajęcia - ale lokalizacja!

Jesteśmy centralnie w centrum 🙂 Dokładnie na rogu Jana Pawła i Chmielnej. Naprzeciwko Złotych Tarasów i Dworca Centralnego. Nie ważne skąd jedziesz – masz do nas łatwy dojazd.