Wolna Pracownia

Wolna Pracownia – super korzyść, którą ciężko znaleźć u konkurencji

Zajęcia w Dominku trwają 2 godziny. 

W przypadku kursów wyższych trwają 3 godziny. I my nazywamy to zajęciami rejsowymi.

Ale do tego doklejone są inne wartości które ludzie bardzo sobie cenią:

 

Wolna Pracownia – co dokładnie daje:

  • Po pierwsze, między godziną 16.00 a 20.00 od poniedziałku do Piątku w pracowni na ul. Chmielnej 98 w Warszawie jest prowadzący który chętnie pomoże. Można mu przynieść prace do korekty. Można poprosić o wyjaśnienie jakiegoś zagadnienia z zajęć rejsowych. Co więcej … można przyjść i porysować pod okiem prowadzącego przez cały ten czas. Czyli jak ktoś złapie zajawkę to może być w naszej szkole rysunku dodatkowo przez 20 godzin w tygodniu. I są tacy którzy czerpią z tego garściami.
  • Archimistrz – kurs rysowania architektury. To nie jest kurs na architekturę – bo Ci rysują próbne egzaminy. To są lekcje rysunku gdzie idziesz przez epoki w sztuce używając różnorodnych technik. Zaczynasz od dolmenu a kończysz na futurystycznych wieżowcach. W środku rysujesz antyczne świątynie, średniowieczne zamki czy barokowe kościoły. A przy okazji uczysz się takich technik jak długopis, stalówka maczana w tuszy, sangwina, ecolina czy malowanie kawą rozpuszczalną.
  • Historia sztuki i historia architektury – te zajęcia są on-line na grupie Rodzina Domina. [DOŁĄCZ DO NIEJ]
  • Próbne Egzaminy na architekturę – to jest właściwy kurs dla kandydatów na architekturę. To w tym tkwi moc Domina i skuteczności w przygotowaniach. Pisząc ten tekst znów tak jak w roku poprzednim pierwsze miejsce na egzaminie na architekturę jest od nas. A mamy przecież wyczyn niebywały – Złotą Dekadę. Czyli czas gdzie przez 10 lat pod rząd to od nas była pierwsza osoba. Baaa nawet było to przez 12 lat ale „Dekada” mimo iż krócej , ładniej brzmi 😎😁😉
  • Dlaczego tak się dzieje, że mamy tak dobre wyniki? To jest taki proces. Fama, że w Dominie dobrze przygotowują do Architektury jest w całej Polsce. To powoduje, że zapisują się do nas osoby ambitne. I to często przyjeżdżające z bardzo daleka. Rekordziści z Suwałk, Białegostoku, Przemyśla. Jeżeli komuś chce się wstawać o 4:00 rano żeby dotrzeć na 10:00 na kurs to znaczy, że jest w opór ambitny. A to przekłada się na jakość. Bo z tymi osobami wiele można zrobić. A to przekłada się na to, że znów mamy dobre wyniki. Co więcej Egzamin na architekturę to konkurs. To nie jest tak jak z maturą, że zdaje się powyżej jakiegoś progu. Próg na architekturę jest ruchomy. Zależny od jakości kandydatów w danym roku. A co się dzieje w Dominie od lat. Jeżeli ktoś w zeszłym roku chodził do nas na kurs na architekturę i robił próbne egzaminy to każda symulacja miała moc egzaminu właściwego. Bo wszyscy rysowali z osobą która później była najlepsza. Więcej … skoro w pierwszej dziesiątce było aż 7 osób od nas to wszyscy porównywali swoje rysunki do faktycznie najlepszych na egzaminie. To śrubuje poziom. A jak korzystają z tego najsłabsi ? Mogą opatrzeć się dobrych rozwiązań bo najlepsi na egzaminie też wywieszali swoje prace. I tak spirala się nakręca co roku.
  • więcej … to również widzą osoby które się nie dostały na architekturę z innych kursów i masowo przepisują się do nas. I to też są osoby bardzo ambitne. Bo nie polegają na nawykach tylko poszukują nowego lepszego rozwiązania.

Jest jeszcze jedna gigantyczna korzyść

Każdy kto ma ochotę nauczyć się malować akwarelami może to robić też nic nie dopłacając. A kto będzie uczył ano nauczyciel który maluje takie cuda :

kurs akawareli

Nieźle, prawda ?

A to jeszcze taka lista korzyści jakie w Dominie i Dominku można znaleźć na różnych etapach nauczania

  • Elastyczność – nie możesz przyjść na swoje zajęcia, zawsze możesz przyjść innego dnia z inną grupą
  • Unikalna formuła bazująca na nowoczesnym programie edukacyjnym : DEGLOM, Stopiany, System Igurra, redominizacja i inne
  • OO – okno odrobieniowe. Czy wiesz, że pogubione lekcje można u nas odrobić w Ferie Zimowe i w wakacje w Lipcu

Jedna z wielu atrakcji w Dominie:

Jeden z przykładowych tematów na Archimistrzu

Poniżej masz post z Instagrama na którym widać temat z Archimistrza. Tak nauczymy Cię rysować … chociaż nie od razu.

Zacznij obserwować nasz profil a nic Cię nie ominie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *